Nainstalujte si prosím Flash Player.

Výsuvy Blum

MERIVOBOX

Merivobox

MERIVOBOX

Precizní výrobu zvládnete zcela snadno a výsledek bude perfektní.

Díky důslednému konceptu platformy je možné realizovat rychle a snadno jakoukoli variantu MERIVOBOX. Tento Box systém se pyšní jednoduchými, dobře označenými a lehce přístupnými možnostmi seřízení ve 3 směrech, které jsou u všech bočnic stejné.          katalog Merivobox                              

LEGRABOX pure

 

antaro

legrabox

Chtěli jsme stvořit ideální zásuvku; tak vznikl LEGRABOX, elegantní Box systém pro každou obývací místnost. Čím se LEGRABOX vyznačuje? Zřetelnou souhrou linií, jasně zvýrazněnou jako dokonalý dekorační prvek. Za svou velice střídmou řeč tvarů byl již mnohokrát vyznamenán na mezinárodní úrovni.

LEGRABOX je všestranný stejně jako samotné téma bydlení a využít se dá ve všech oblastech bydlení i dalších. S vhodným systémem vnitřního členění AMBIA-LINE jsme vedle pořádku uvnitř nábytku v nejkrásnější formě dosáhli i na stále harmonické a komplexní linie.

Katalog LEGRABOX pure


                                                                                                                 

TANDEMBOX

 

antaro

antaro

Nastavení výšky a seřízení do stran se dá jednoduše a pohodlně realizovat ve výřezu bočnice.Sklon seřizujeme s pomocí relingu.                                  

                         

PDF Přehled

PDF Antaro montáž-vrtání

                                                                                             

 

   

TANDEM

Tandem

TANDEM

Systém vedení pro dřevěné zásuvky TANDEM se dá využít ve všech prostorách bytu a hodnotu nábytku zvýší díky svému vysokému komfortu obsluhy. Dokonce i u plně naložených zásuvek a čelních výsuvů TANDEM přesvědčí lehkým chodem. Systém se díky integrovanému BLUMOTION zavírá měkce a tiše.

Zásuvky a čelní výsuvy se dají doplnit přizpůsobivým vnitřním dělením ORGA-LINE.

SERVO-DRIVE pro systémy výsuvů

Servo-drive

SERVO-DRIVE pro systémy výsuvů

Nový elektrický zpùsob otvírání Krátké ťuknutí na čílko bez úchytky nebo jemné zatažení za úchytku stačí, a zásuvky i čelní výsuvy se otevřou automaticky elektrickým způsobem. To zajistí více volnosti obsluhy i pohybu a vysoký komfort otvírání pro každou obývací místnost.

SERVO-DRIVE můžete využívat se systémy výsuvů TANDEM a TANDEMBOX. Vysokou kvalitu pohybu v kuchyni navíc podporuje BLUMOTION, řešení pro zavírání měkce a tiše.

Zjistěte více o SERVO-DRIVE pro AVENTOS HK.

 

 

   

MOVENTO

 Movento   

   MOVENTO: Skrytý vodicí systém pro vyhovění nejvyšším nárokům

  MOVENTO zaručí synchronizovaný lehký chod, seřízení čel ve 4 směrech a dynamickou nosnost 40 kg a 60 kg s vysokou stabilitou a velmi dobrými hodnotami svěšení.

 Pro bezúchytková čílka je tu MOVENTO s TIP-ON, nyní integrovaný ve vodicím systému. Nebo se SERVO-DRIVE, v kombinaci s BLUMOTION, pro měkké a tiché zavírání.

Zjistěte více o výsuvech MOVENTO

 

                                       

 

                                                                                                       
   

 

 

Služby

Videogalerie Fotogalerie Dynamic-space

Videogalerie

Fotogalerie

Dynamic-space

Partneři

Partneři

Ke stažení

Katalogy

Ceníky

Sw